Вітаємо Вас на нашому веб-порталі!
П'ятниця, 22.11.2024, 21:50
Підписатись на новини | Реєстрація | Вхід | RSS

Львівська міська молодіжна громадська
організація "Пантеон наук"

         

Рекомендуємо
Дописи у блозі
Дисертанту
Конференції
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET CY-PR.com
Реклама
Пошук
Контакти
Вісник
Інформаційни вісник "Молоді науковці" - аналітичне видання про стан освіти, науки та бізнесу в Україні.

Заходи партнерів
Головна » 2010 » Вересень » 14 » 10 років співпраці Львівської політехніки та Fachhochschule Giessen-Friedberg
08:51
10 років співпраці Львівської політехніки та Fachhochschule Giessen-Friedberg
13 вересня 2010 року в стінах Львівської політехніки відбулося святкування 10-річчя співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з німецьким технічним університетом Fachhochschule Giessen-Friedberg, в рамках якої відбувається інтегроване закордонне навчання українських студентів у європейському вузі.

В урочистій події взяли участь директори Талінського, Зеленогурського та Гісенського університетів, координатори програми професор Маріус Клита та професор Василь Ткачук, ректор і проректори НУЛП, директори інститутів НУЛП, учасники програми інтегрованого навчання, студенти.




  «Програма інтегрованого навчання гармонійно вписується в систему болонської освіти та вирізняється серед інших міжнародних програм тим, що по її закінченню випускники отримують диплом магістра Львівської політехніки і диплом інженера Fachhochschule Giessen-Friedberg. Учасники програми за час навчання та стажування за кордоном мають змогу здобути неоціненний досвід в сфері своєї спеціальності та познайомитись з європейською концепцією інноваційного менеджменту, освоїти і вдосконалити знання іноземних мов, що є важливим для їх професійного розвитку»- зазначив учасник програми інтегрованого закордонного навчання 2005-2006 років, голова правління ЛММГО «Пантеон Наук» Микола Семенюк.

Довідка
Кооперація європейських університетів з Львівською політехнікою почалась з ініціативи професора Клитти з Німеччини. Під час однієї з конференцій відбулася зустріч професора Петра Стахіва (з українського боку) та професора Маріуса Клитти (з німецького). Саме тоді і виникла ідея про можливу співпрацю. Співпраця розпочалася спочатку на науковому рівні, зокрема з участі в Міжнародних науково-технічних конференціях, а у 2000 році була підписана угода про співпрацю між Львівською політехнікою i FH Fridberg-Giessen. Співпраця проводиться на рівні трьох кафедр ІЕСК – кафедри електричних машин і апаратів, кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок та кафедри теоретичної і загальної електротехніки, оскільки для такого проекту підходить лише напрям електромеханіка. Вже з 2003 року розпочалась конкретна робота в напрямку інтегрованого навчання та отримання стипендії Леонарда Ейлера. Загалом у проекті беруть участь 4 університети – Таллінський (Естонія), Гісенський (Німеччина), Львівська політехніка (Україна) та університет з міста Зельона Гура (Польща).Основними напрямами діяльності, які були зазначені в угоді 2000 року, Кооперації університетів центральної та східної Європи (Cooperation of Universities in Central and East Europe (CUCEE) є: науковий, напрям інтегрованого навчання, стипендія Леонарда Ейлера (з 2003 року щороку один студент Львівської політехніки її отримує).


Категорія: Новини | Переглядів: 972 | Додав: panteon-nauk
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Автоматизація електрообладнання мостових кранів